avdelningar
Inspiration
utvalda varumärken
varumärken
kundrådgivning
Information

Byxor > Kostymbyxor > Filippa K > Liam Cool Wool Slacks Hope Blue

Filippa K Liam Cool Wool Slacks Hope Blue i gruppen Byxor / Kostymbyxor hos Care of Carl (13109711r)
Filippa K Liam Cool Wool Slacks Hope Blue
Filippa K Liam Cool Wool Slacks Hope Blue
Filippa K Liam Cool Wool Slacks Hope Blue
Filippa K Liam Cool Wool Slacks Hope Blue
Filippa K Liam Cool Wool Slacks Hope Blue
Filippa K Liam Cool Wool Slacks Hope Blue
Filippa K Liam Cool Wool Slacks Hope Blue
Filippa K

Filippa K Liam Cool Wool Slacks Hope Blue

Från 102:-/mån
Artikelnummer:
13109711r

Lagerstatus:
0 st
Storlek: 
Antal: 
Leveranstid:
Fri frakt & fri retur
Kampanj:
Antal:
Start:
Stopp:

• Kostymbyxor från Filippa K.

• Tillverkade i Portugal.
• Producerade i en tunn och mjuk ullväv.
• Gylf med dragkedja och hake.

Två snedställda framfickor, en myntficka samt två passpoalerade bakfickor.
• Knäfodrad - finare väv vid lårets insida för ökad komfort.
• 35 cm i fotvidd i strl 48, extra avsmalnat ben.

• Sex bälteshällor samt pressveck.


Mät ditt favoritplagg och jämför med måtten nedan:

Mått i cm46485052
Midja82859093
Innerben79808182
Lårvidd57596163
Knävidd41,54243,545
Fotvidd34,5353637

Hur mäter vi? Läs mer.
Tillbehör:
Filippa K Rick Cool Wool Jacket Hope Blue