avdelningar
Inspiration
utvalda varumärken
varumärken
kampanjer
kundrådgivning
Information

Byxor > Kostymbyxor > Filippa K > Liam Cool Wool Slacks Hope Blue

Filippa K Liam Cool Wool Slacks Hope Blue i gruppen Byxor / Kostymbyxor hos Care of Carl (13109711r)
Filippa K Liam Cool Wool Slacks Hope Blue
Filippa K Liam Cool Wool Slacks Hope Blue
Filippa K Liam Cool Wool Slacks Hope Blue
Filippa K Liam Cool Wool Slacks Hope Blue
Filippa K Liam Cool Wool Slacks Hope Blue
Filippa K Liam Cool Wool Slacks Hope Blue
Filippa K Liam Cool Wool Slacks Hope Blue

Filippa K

Filippa K Liam Cool Wool Slacks Hope Blue

Artikelnummer:
13109711r


Produkten har tyvärr blivit slutsåld.

Se vårt övriga sortiment för liknande produkter.

• Kostymbyxor från Filippa K.

• Tillverkade i Portugal.
• Producerade i en tunn och mjuk ullväv.
• Gylf med dragkedja och hake.

Två snedställda framfickor, en myntficka samt två passpoalerade bakfickor.
• Knäfodrad - finare väv vid lårets insida för ökad komfort.
• 35 cm i fotvidd i strl 48, extra avsmalnat ben.

• Sex bälteshällor samt pressveck.



Tvättråd/storleksguide Visa/dölj

Mät ditt favoritplagg och jämför med måtten nedan:

Mått i cm46485052
Midja82859093
Innerben79808182
Lårvidd57596163
Knävidd41,54243,545
Fotvidd34,5353637

Hur mäter vi? Läs mer.

Tillbehör: