avdelningar
Inspiration
utvalda varumärken
varumärken
kundrådgivning
Information

Byxor > Chinos > BOSS > Boss Rice 3D Chinos Green

Boss Rice 3D Chinos Green i gruppen Byxor / Chinos hos Care of Carl (13687911r)
Boss Rice 3D Chinos Green
Boss Rice 3D Chinos Green
Boss Rice 3D Chinos Green
Boss Rice 3D Chinos Green
Boss Rice 3D Chinos Green
Boss Rice 3D Chinos Green
Boss Rice 3D Chinos Green
BOSS

Boss Rice 3D Chinos Green

Från 141:-/mån
Artikelnummer:
13687911r

Lagerstatus:
0 st
Storlek: 
Antal: 
Leveranstid:
Fri frakt & fri retur
Kampanj:
Antal:
Start:
Stopp:

• Chinos från BOSS.
• Tillverkade i en stretchig bomullskvalité.
• Slim fit, smal passform.
• Låg midja.
• 38 cm i fotvidd i strl 50, avsmalnat ben.
• Gylf med dragkedja.
• Två framfickor samt två bakfickor.
• Metallpatch med logotyp vid höger bakficka.
• Modellen på bilden är 183 cm lång och bär storlek 46.


Mät ditt favoritplagg och jämför med måtten nedan:

Mått i cm4648505254
Midja8184879093
Innerben82,58383,58484,5
Lårvidd5859606162
Knävidd4243444546
Fotvidd3637383940

Hur mäter vi? Läs mer.
Finns i dessa färger:
Boss Rice 3D Chinos Green
Boss Rice 3D Chinos Navy
Boss Rice 3D Chinos Open Grey