avdelningar
Inspiration
utvalda varumärken
varumärken
kampanjer
kundrådgivning
Information

Byxor > Chinos > BOSS > Boss Rice 3D Chinos Green

Boss Rice 3D Chinos Green i gruppen Byxor / Chinos hos Care of Carl (13687911r)
Boss Rice 3D Chinos Green
Boss Rice 3D Chinos Green
Boss Rice 3D Chinos Green
Boss Rice 3D Chinos Green
Boss Rice 3D Chinos Green
Boss Rice 3D Chinos Green
Boss Rice 3D Chinos Green
BOSS

Boss Rice 3D Chinos Green

Från 141:-/mån
Artikelnummer:
13687911r

Lagerstatus:
0 st
Storlek: 
Antal: 
Leveranstid:
Fri frakt & fri retur
Kampanj:
Antal:
Start:
Stopp:

• Chinos från BOSS.
• Tillverkade i en stretchig bomullskvalité.
• Slim fit, smal passform.
• Låg midja.
• 38 cm i fotvidd i strl 50, avsmalnat ben.
• Gylf med dragkedja.
• Två framfickor samt två bakfickor.
• Metallpatch med logotyp vid höger bakficka.
• Modellen på bilden är 183 cm lång och bär storlek 46.


Mät ditt favoritplagg och jämför med måtten nedan:

Mått i cm464850525456
Midja818487909398
Innerben82,58383,58484,585
Lårvidd585960616264
Knävidd424344454649
Fotvidd363738394040

Hur mäter vi? Läs mer.
Finns i dessa färger:
Boss Rice 3D Chinos Dark Blue
Boss Rice 3D Chinos Green
Boss Rice 3D Chinos Khaki
Boss Rice 3D Chinos Open Grey