avdelningar
Inspiration
utvalda varumärken
varumärken
kundrådgivning
Information

Kostymer > Tiger of Sweden > Nedvin Suit Wool Navy

Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy i gruppen Kostymer hos Care of Carl (SA000135)
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy
Tiger of Sweden

Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy

4698:-
Från 379:-/mån
Artikelnummer:
SA000135

Lagerstatus:
9970 st
space
Kostymkavaj:

space
Kostymbyxa:

space
Antal:

Leveranstid:
Vill du beställa till semesterstället? Läs mer här »

Fri frakt & fri retur

• Tvåknäppt ullkostym från Tiger of Sweden.
• Smal passform.
• Stretchig ullväv från Lanificio Angelico, en italiensk vävproducent.

• Helfodrad kavaj, vilket ger ett följsamt plagg med en genomarbetad insida.

• Två framfickor, en biljettficka samt en bröstficka.

• Fyra passpoal-innerfickor.

• Ullbyxor med dragkedjegylf och pressveck.
• Två framfickor samt två passpoalerade bakfickor.

• 36 cm i fotvidd i strl 50, extra avsmalnat ben.

  • Kostymkavaj: 1 st. Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy 146 (Artnr. 12735411), eller
         1 st. Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy 148 (Artnr. 12735412), eller
         1 st. Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy 150 (Artnr. 12735413), eller
         1 st. Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy 152 (Artnr. 12735414), eller
         1 st. Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy 154 (Artnr. 12735415), eller
         1 st. Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy 46 (Artnr. 12312711), eller
         1 st. Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy 48 (Artnr. 12312712), eller
         1 st. Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy 50 (Artnr. 12312713), eller
         1 st. Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy 52 (Artnr. 12312714), eller
         1 st. Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy 54 (Artnr. 12312715)
  • Kostymbyxa: 1 st. Tiger of Sweden Herris Trousers Navy 146 (Artnr. 12735511), eller
         1 st. Tiger of Sweden Herris Trousers Navy 148 (Artnr. 12735512), eller
         1 st. Tiger of Sweden Herris Trousers Navy 150 (Artnr. 12735513), eller
         1 st. Tiger of Sweden Herris Trousers Navy 152 (Artnr. 12735514), eller
         1 st. Tiger of Sweden Herris Trousers Navy 154 (Artnr. 12735515), eller
         1 st. Tiger of Sweden Herris Trousers Navy 46 (Artnr. 12312811), eller
         1 st. Tiger of Sweden Herris Trousers Navy 48 (Artnr. 12312812), eller
         1 st. Tiger of Sweden Herris Trousers Navy 50 (Artnr. 12312813), eller
         1 st. Tiger of Sweden Herris Trousers Navy 52 (Artnr. 12312814), eller
         1 st. Tiger of Sweden Herris Trousers Navy 54 (Artnr. 12312815)

  • Mät ditt favoritplagg och jämför med måtten nedan:

    Mått i cm4648505254
    Ärmlängd46464747,548
    Bröstvidd96101104107110
    Midjevidd909699104109
    Plagglängd7174757677
    Axelmått4344454647
    Midja8084889298
    Innerben7980818283
    Lårvidd5860626266
    Knävidd4142444448
    Fotvidd3434363636

    Hur mäter vi? Läs mer.
    Tillbehör:
    Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy
    Tiger of Sweden Herris Trousers Navy

    Care of Carl matchar med: