avdelningar
Inspiration
utvalda varumärken
varumärken
kundrådgivning
Information

Accessoarer > Bälten > Släta bälten > Tiger of Sweden > Helmi Leather 3,5 cm Belt Brown

Tiger of Sweden Helmi Leather 3,5 cm Belt Brown i gruppen Accessoarer / Bälten / Släta bälten hos Care of Carl (13491811r)
Tiger of Sweden Helmi Leather 3,5 cm Belt Brown
Tiger of Sweden Helmi Leather 3,5 cm Belt Brown
Tiger of Sweden Helmi Leather 3,5 cm Belt Brown
Tiger of Sweden Helmi Leather 3,5 cm Belt Brown
Tiger of Sweden Helmi Leather 3,5 cm Belt Brown
Tiger of Sweden

Tiger of Sweden Helmi Leather 3,5 cm Belt Brown

Från 96:-/mån
Artikelnummer:
13491811r

Lagerstatus:
0 st
Storlek: 
Antal: 
Leveranstid:
Fri frakt & fri retur
Kampanj:
Antal:
Start:
Stopp:

• Läderbälte från Tiger of Sweden.
• Tillverkat i Italien.
• 3,5 cm brett.
• Metallspänne.


Storlekstabell

Mått i cm859095105
Längd innersta hål879297107
Längd yttersta hål97102107117
Totallängd (rem)102107112122
Höjd3,53,53,53,5
Längd spänne5,55,55,55,5
Höjd spänne4444

Hur mäter vi? Läs mer.
Finns i dessa färger:
Tiger of Sweden Helmi Leather 3,5 cm Belt Black
Tiger of Sweden Helmi Leather 3,5 cm Belt Brown
Tiger of Sweden Helmi Leather 3,5 cm Belt Light Brown