avdelningar
Inspiration
utvalda varumärken
varumärken
kampanjer
kundrådgivning
Information

Accessoarer > Bälten > Släta bälten > Tiger of Sweden > Gianluca Leather Belt 3,5 cm Black

Tiger of Sweden Gianluca Leather Belt 3,5 cm Black i gruppen Accessoarer / Bälten / Släta bälten hos Care of Carl (10964511r)
Tiger of Sweden Gianluca Leather Belt 3,5 cm Black
Tiger of Sweden Gianluca Leather Belt 3,5 cm Black
Tiger of Sweden Gianluca Leather Belt 3,5 cm Black
Tiger of Sweden Gianluca Leather Belt 3,5 cm Black

Tiger of Sweden

Tiger of Sweden Gianluca Leather Belt 3,5 cm Black

Artikelnummer:
10964511r


Produkten har tyvärr blivit slutsåld.

Se vårt övriga sortiment för liknande produkter.

• Bälte från Tiger of Sweden.
• Tillverkat i Italien.
• 3,5 cm brett.
Silverfärgat spänne med graverad logotyp. 


Mät ditt favoritplagg och jämför med måtten nedan:

 

Mått i cm859095105
Längd innersta hål848994104
Längd yttersta hål9499104114
Totallängd (rem)100105110120
Höjd3,53,53,53,5
Längd spänne5,55,55,55,5
Höjd spänne4,54,54,54,5

 

Hur mäter vi? Läs mer.



Care of Carl matchar med: