avdelningar
Inspiration
utvalda varumärken
varumärken
kundrådgivning
Information

Accessoarer > Bälten > Släta bälten > Tiger of Sweden > Blommer Leather 3,5 cm Belt Brown

Tiger of Sweden Blommer Leather 3,5 cm Belt Brown i gruppen Accessoarer / Bälten / Släta bälten hos Care of Carl (13738811r)
Tiger of Sweden Blommer Leather 3,5 cm Belt Brown
Tiger of Sweden Blommer Leather 3,5 cm Belt Brown
Tiger of Sweden Blommer Leather 3,5 cm Belt Brown
Tiger of Sweden Blommer Leather 3,5 cm Belt Brown
Tiger of Sweden

Tiger of Sweden Blommer Leather 3,5 cm Belt Brown

Från 76:-/mån
Artikelnummer:
13738811r

Lagerstatus:
0 st
Storlek: 
Antal: 
Leveranstid:
Vill du beställa till semesterstället? Läs mer här »

Fri frakt & fri retur

Kampanj:
Antal:
Start:
Stopp:

• Läderbälte från Tiger of Sweden.
• Tillverkat i Italien.
• 3,5 cm brett.
• Logotyp stansad i lädret.
• Metallspänne.


Storlekstabell

Mått i cm859095105
Längd innersta hål859095105
Längd yttersta hål95100105115
Totallängd (rem)100105115120
Höjd3,53,53,53,5
Längd spänne4,54,54,54,5
Höjd spänne4444

Hur mäter vi? Läs mer.
Finns i dessa färger:
Tiger of Sweden Blommer Leather 3,5 cm Belt Black
Tiger of Sweden Blommer Leather 3,5 cm Belt Brown