avdelningar
Inspiration
utvalda varumärken
varumärken
kampanjer
kundrådgivning
Information

Kostymer > Polo Ralph Lauren > Clothing Suit Navy

Polo Ralph Lauren Clothing Suit Navy i gruppen Kostymer hos Care of Carl (11410811r)
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Navy
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Navy
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Navy
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Navy
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Navy
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Navy
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Navy
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Navy
Polo Ralph Lauren

Polo Ralph Lauren Clothing Suit Navy

Från 499:-/mån
Artikelnummer:
11410811r

Lagerstatus:
0 st
Storlek: 
Antal: 
Leveranstid:
Fri frakt & fri retur
Kampanj:
Antal:
0
Start:
Stopp:

• Tvåknäppt ullkostym från Polo Ralph Lauren Clothing. 
• Smal passform.
• Halv kanvas - sydda mellanlägg vid bröst- och axelparti för en följsam passform.
• Helfodrad kavaj, vilket ger ett följsamt plagg med en genomarbetad insida. 
• Två framfickor med lock samt en bröstficka.
• Fyra passpoalfickor invändigt varav en med knappförslutning.
• Ullbyxa med dragkedjegylf och pressveck.
 Byxorna levereras i rålängd, avsedda att läggas upp hos skräddare. 
• Två framfickor samt två bakfickor med knappar.
• 37 cm i fotvidd i strl 50, avsmalnat ben.


Mät ditt favoritplagg och jämför med måtten nedan:

Mått i cm4648505254
Ärmlängd4546464646,5
Bröstvidd9498104108114
Midjevidd869096100108
Plagglängd7475767778
Axelmått4445464749
Midja7680869097
Innerben94,594,594,59595
Lårvidd6062636668
Knävidd4345474850
Fotvidd3536373839

Hur mäter vi? Läs mer.

Care of Carl matchar med: