avdelningar
Inspiration
utvalda varumärken
varumärken
kundrådgivning
Information

Kostymer > Polo Ralph Lauren > Clothing Suit Charcoal

Polo Ralph Lauren Clothing Suit Charcoal i gruppen Kostymer hos Care of Carl (11410711r)
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Charcoal
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Charcoal
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Charcoal
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Charcoal
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Charcoal
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Charcoal
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Charcoal
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Charcoal
Polo Ralph Lauren

Polo Ralph Lauren Clothing Suit Charcoal

Från 506:-/mån
Artikelnummer:
11410711r

Lagerstatus:
0 st
Storlek: 
Antal: 
Leveranstid:
Vill du beställa till semesterstället? Läs mer här »

Fri frakt & fri retur

Kampanj:
Antal:
0
Start:
Stopp:

• Tvåknäppt ullkostym från Polo Ralph Lauren Clothing. 
• Smal passform.
• Halv kanvas - sydda mellanlägg vid bröst- och axelparti för en följsam passform.
• Helfodrad kavaj, vilket ger ett följsamt plagg med en genomarbetad insida. 
• Två framfickor med lock samt en bröstficka.
• Fyra passpoalfickor invändigt varav en med knappförslutning.

• Ullbyxa med dragkedjegylf och pressveck.
• Byxorna levereras i rålängd, avsedda att läggas upp hos skräddare. 
• Två framfickor samt två bakfickor med knappar.
• 37 cm i fotvidd i strl 50, rak modell.


Mät ditt favoritplagg och jämför med måtten nedan:

 

Mått i cm4648505254
Ärmlängd45,54646,546,546,5
Bröstvidd96100104110114
Midjevidd869095100105
Plagglängd7475767778,5
Axelmått44464747,549
Midja7478849094
Innerben94,594,594,59595
Lårvidd5961636668
Knävidd4345474850
Fotvidd3536373839

 

Hur mäter vi? Läs mer.


Care of Carl matchar med: