avdelningar
Inspiration
utvalda varumärken
varumärken
kampanjer
kundrådgivning
Information

Byxor > Kostymbyxor > J.Lindeberg > Paulie Dressed Wool Black

J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Black i gruppen Byxor / Kostymbyxor hos Care of Carl (10697911r)
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Black
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Black
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Black
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Black
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Black
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Black
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Black
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Black

J.Lindeberg

J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Black

Artikelnummer:
10697911r


Produkten har tyvärr blivit slutsåld.

Se vårt övriga sortiment för liknande produkter.

• Kostymbyxor från J.Lindeberg.
• Slim fit, smal passform.
• Stängs med dragkedja, knapp samt en hake.
• Två framfickor samt två bakfickor som stängs med knapp.
• Tillhörande kostymkavaj är Hopper.
• Knäfodrad - finare väv vid lårets insida för ökad komfort.
• 36 cm i fotvidd, avsmalnat ben.
• Pressveck.



Tvättråd/storleksguide Visa/dölj

Mät ditt favoritplagg och jämför med måtten nedan:

Mått i cm46485052
Midja81848791
Innerben83,584,48686
Lårvidd68606262
Knävidd43444546
Fotvidd34353637

Hur mäter vi? Läs mer.
Finns i dessa färger:
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Dark Blue
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Grey Melange


Tillbehör:

Care of Carl matchar med: