avdelningar
Inspiration
utvalda varumärken
varumärken
kundrådgivning
Information

Byxor > Kostymbyxor > J.Lindeberg > Paulie Dressed Wool Black

J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Black i gruppen Byxor / Kostymbyxor hos Care of Carl (10697911r)
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Black
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Black
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Black
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Black
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Black
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Black
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Black
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Black
J.Lindeberg

J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Black

Från 92:-/mån
Artikelnummer:
10697911r

Lagerstatus:
0 st
Storlek: 
Antal: 
Leveranstid:
Fri frakt & fri retur
Kampanj:
Antal:
0
Start:
Stopp:

• Kostymbyxor från J.Lindeberg.
• Slim fit, smal passform.
• Stängs med dragkedja, knapp samt en hake.
• Två framfickor samt två bakfickor som stängs med knapp.
• Tillhörande kostymkavaj är Hopper.
• Knäfodrad - finare väv vid lårets insida för ökad komfort.
• 36 cm i fotvidd, avsmalnat ben.
• Pressveck.


Mät ditt favoritplagg och jämför med måtten nedan:

Mått i cm46485052
Midja81848791
Innerben83,584,48686
Lårvidd68606262
Knävidd43444546
Fotvidd34353637

Hur mäter vi? Läs mer.
Finns i dessa färger:
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Black
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Dark Blue
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Grey Melange

Tillbehör:
J.Lindeberg Hopper Dressed Wool Black

Care of Carl matchar med: