avdelningar
Inspiration
utvalda varumärken
varumärken
kampanjer
kundrådgivning
Information

Kostymer > HUGO > Hugo Arti/Heilon Suit Medium Blue

Hugo Arti/Heilon Suit Medium Blue i gruppen Kostymer hos Care of Carl (13648511r)
Hugo Arti/Heilon Suit Medium Blue
Hugo Arti/Heilon Suit Medium Blue
Hugo Arti/Heilon Suit Medium Blue
Hugo Arti/Heilon Suit Medium Blue
Hugo Arti/Heilon Suit Medium Blue
Hugo Arti/Heilon Suit Medium Blue
Hugo Arti/Heilon Suit Medium Blue
Hugo Arti/Heilon Suit Medium Blue
HUGO

Hugo Arti/Heilon Suit Medium Blue

Från 439:-/mån
Artikelnummer:
13648511r

Lagerstatus:
0 st
Storlek: 
Antal: 
Leveranstid:
Fri frakt & fri retur
Kampanj:
Antal:
Start:
Stopp:

• Tvåknäppt ullkostym från HUGO.
• Normal passform.
• Helfodrad kostymkavaj med två framfickor, en bröstficka samt två innerfickor.
• Tre knappar med osprättade knapphål vid ärmslut.
• Byxor som stängs med dragkedja och hake.
• Två framfickor, två bakfickor samt pressveck.
• Åtta bälteshällor.
• Fotvidd 35 cm i storlek 48, extra avsmalnat ben.
• Modellen på bilden är 183 cm lång och bär storlek 48.


Mät ditt favoritplagg och jämför med måtten nedan:

Mått i cm46485052
Ärmlängd46474748
Bröstvidd101104107112
Midjevidd919498103
Plagglängd71727374
Axelmått44454647
Midja82868992
Innerben80818283
Lårvidd58606265
Knävidd41434445
Fotvidd34353537

Hur mäter vi? Läs mer.