avdelningar
Inspiration
utvalda varumärken
varumärken
kundrådgivning
Information

Byxor > Kostymbyxor > Filippa K > Noah Cropped Slacks Black

Filippa K Noah Cropped Slacks Black i gruppen Byxor / Kostymbyxor hos Care of Carl (13112211r)
Filippa K Noah Cropped Slacks Black
Filippa K Noah Cropped Slacks Black
Filippa K Noah Cropped Slacks Black
Filippa K Noah Cropped Slacks Black
Filippa K Noah Cropped Slacks Black
Filippa K Noah Cropped Slacks Black
Filippa K Noah Cropped Slacks Black
Filippa K Noah Cropped Slacks Black

Filippa K

Filippa K Noah Cropped Slacks Black

Artikelnummer:
13112211r


Produkten har tyvärr blivit slutsåld.

Se vårt övriga sortiment för liknande produkter.

• Uddayxor från Filippa K.
• Tillverkade i en ullblandning.
• Kort ankellång modell med avslappnad passform, lågt placerad gren.
• Resår och snöre i midja.
• Falsk gylf med dragkedja.
• Fem bälteshällor.
Två framfickor samt två passpoalerade bakfickor.
• Pressveck.
• Fotvidd 34 cm i strl 48, extra avsmalnat ben.



Tvättråd/storleksguide Visa/dölj

Mät ditt favoritplagg och jämför med måtten nedan:

Mått i cm46485052
Midja80838993
Innerben67686970,5
Lårvidd58606365
Knävidd40414243
Fotvidd33343536

Hur mäter vi? Läs mer.