avdelningar
Inspiration
utvalda varumärken
varumärken
kampanjer
kundrådgivning
Information

Accessoarer > Bälten > Släta bälten > Crockett & Jones > Belt 3,2 cm Dark Brown Suede

Crockett & Jones Belt 3,2 cm Dark Brown Suede i gruppen Accessoarer / Bälten / Släta bälten hos Care of Carl (12051511r)
Crockett & Jones Belt 3,2 cm Dark Brown Suede
Crockett & Jones Belt 3,2 cm Dark Brown Suede
Crockett & Jones Belt 3,2 cm Dark Brown Suede
Crockett & Jones Belt 3,2 cm Dark Brown Suede
Crockett & Jones

Crockett & Jones Belt 3,2 cm Dark Brown Suede

Från 141:-/mån
Artikelnummer:
12051511r

Lagerstatus:
0 st
Storlek: 
Antal: 
Leveranstid:
Fri frakt & fri retur
Kampanj:
Antal:
0
Start:
Stopp:

• Mockabälte från brittiska Crocket & Jones.
• Crocket & Jones har mer än 100 års erfarenhet från tillverkning av högkvalitativa skor och deras bälten håller samma klass och detaljrikedom.
• Tillverkat i Italien.
• Lädret väljs ut från några av Europas främsta garverier.

• Kromat spänne i mässing, med finishering gjord för hand.
• 3,2 cm brett.


Mät ditt favoritplagg och jämför med måtten nedan:

 

Mått i cm32343638
Längd innersta hål80859095
Längd yttersta hål9095100105
Totallängd (rem)96101106111
Höjd3,23,23,23,2
Längd spänne4,54,54,54,5
Höjd spänne3,93,93,93,9

 

Hur mäter vi? Läs mer.


Finns i dessa färger:
Crockett & Jones Belt 3,2 cm Dark Brown Calf
Crockett & Jones Belt 3,2 cm Dark Brown Suede