avdelningar
Inspiration
utvalda varumärken
varumärken
kundrådgivning
Information

Underkläder > Pyjamas > Pyjamasset > Calvin Klein > Elegant Cotton Pyjama Set Black

Calvin Klein Elegant Cotton Pyjama Set Black i gruppen Underkläder / Pyjamas / Pyjamasset hos Care of Carl (13263711r)
Calvin Klein Elegant Cotton Pyjama Set Black
Calvin Klein Elegant Cotton Pyjama Set Black
Calvin Klein Elegant Cotton Pyjama Set Black
Calvin Klein Elegant Cotton Pyjama Set Black
Calvin Klein Elegant Cotton Pyjama Set Black
Calvin Klein Elegant Cotton Pyjama Set Black
Calvin Klein Elegant Cotton Pyjama Set Black
Calvin Klein Elegant Cotton Pyjama Set Black

Calvin Klein

Calvin Klein Elegant Cotton Pyjama Set Black

Artikelnummer:
13263711r


Produkten är slutsåld och kommer ej in på lager igen.

• Pyjamas från Calvin Klein.
• Tillverkad i en mjuk bomullstrikå.
Skjorta som stängs med fem knappar.
• Detaljerade kontrastränder.
• Ficka på vänster bröst samt tygpatch vid sidsöm.
• Pyjamasbyxor med två framfickor, samt en bakficka.
• Midja med resår, samt broderad logotyp.
• Levereras med tillhörande presentbox.



Tvättråd/storleksguide Visa/dölj

Mät ditt favoritplagg och jämför med måtten nedan:

Mått i cmSMLXL
Ärmlängd51515254
Bröstvidd104112118130
Bottenvidd100110116128
Plagglängd67707274
Midja68768492
Innerben79808282
Lårvidd60667074
Knävidd44485258
Fotvidd38404650

Hur mäter vi? Läs mer.