avdelningar
Inspiration
utvalda varumärken
varumärken
kundrådgivning
Information

Byxor > Chinos > BOSS > Rice3 D Chinos Grey

BOSS Rice3 D Chinos Grey i gruppen Byxor / Chinos hos Care of Carl (13011411r)
BOSS Rice3 D Chinos Grey
BOSS Rice3 D Chinos Grey
BOSS Rice3 D Chinos Grey
BOSS Rice3 D Chinos Grey
BOSS Rice3 D Chinos Grey
BOSS Rice3 D Chinos Grey
BOSS Rice3 D Chinos Grey
BOSS Rice3 D Chinos Grey

BOSS

BOSS Rice3 D Chinos Grey

Artikelnummer:
13011411r


Produkten har tyvärr blivit slutsåld.

Se vårt övriga sortiment för liknande produkter.

• Chinos från BOSS.
• Tillverkade i en stretchig bomullskvalité.
• Slim fit, smal passform.
• Låg midja.
• 38 cm i fotvidd i strl 50, avsmalnat ben.
• Gylf med dragkedja.
• Två framfickor samt två bakfickor.
• Metallpatch med logotyp vid höger bakficka.



Tvättråd/storleksguide Visa/dölj

Mät ditt favoritplagg och jämför med måtten nedan:

Mått i cm4648505254
Midja8184879093
Innerben82,58383,58484,5
Lårvidd5859606162
Knävidd4243444546
Fotvidd3637383940

Hur mäter vi? Läs mer.