Logga in

BOSS Carmello Leather Belt 3,5 cm Medium Brown
BOSS Carmello Leather Belt 3,5 cm Medium Brown
BOSS Carmello Leather Belt 3,5 cm Medium Brown
BOSS Carmello Leather Belt 3,5 cm Medium Brown
SE PLAGGEN
BOSS Carmello Leather Belt 3,5 cm Medium Brown i gruppen Accessoarer / Bälten / Släta bälten hos Care of Carl (12066811r)

Carmello Leather Belt 3,5 cm Medium Brown

Läderbälte med en matt yta från BOSS. Tillverkat i koskinn med ett silverfärgat spänne där "HUGO BOSS" är ingraverat. 

Kampanj
Antal
0
Kampanjstart
Kampanjstopp
Fri frakt & fri retur
Storlek: 
Antal: 
  • Om produkten
  • Om BOSS
  • Tvättråd & material
  • Recensera (0 st)
  • Kontakta oss
Produktbeskrivning

• Tillverkat i koskinn.
• 3,5 cm brett.

Är du osäker på vad för bälte du ska köpa? Läs vår guide till hur du väljer rätt bälte för din klädsel.
Produktens artikelnummer
12066811r
Produktens mått

Mått i cm859095105
Längd innersta hål859095105
Längd yttersta hål95100105115
Totallängd (rem)100105110120
Höjd3,53,53,53,5
Längd spänne5,55,55,55,5
Höjd spänne4444
Se hur vi mäter och översätter storlekar »

Som grundstenen bland Hugo Boss kollektioner utgörs BOSS av moderna och sofistikerade plagg för mannen som vill utstråla en känsla av tidlös och klassisk stil. Här finner du allt som en man i karriären kan behöva, oavsett om det är en klassisk kostym för jobbet, en smoking för galamiddagen eller en mer avslappnad klädsel för fritiden

100% Läder
Färg: Brun
Tillverkningsland: Tunisien
Lev. art nr: 50239979
Lev. färg nr: 214
Recensioner (0 st)
Skriv recension »
Tack för din recension!
Kontakta oss

Vanliga frågor
Svar på våra vanligaste frågor hittar du här.

Epost: info@careofcarl.com
Vi besvarar ditt mail inom 24 timmar under vardagar.

Telefon: 033-55 55 270
Vardagar kl. 08.00 - 17:00.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.

Sweden

Norway

Denmark

Finland
Save my choice
Continue to Sweden »