avdelningar
Inspiration
utvalda varumärken
varumärken
kundrådgivning
Information

Accessoarer > Bälten > Släta bälten > BOSS > Carmello Leather Belt 3,5 cm Medium Brown

BOSS Carmello Leather Belt 3,5 cm Medium Brown i gruppen Accessoarer / Bälten / Släta bälten hos Care of Carl (12066811r)
BOSS Carmello Leather Belt 3,5 cm Medium Brown
BOSS Carmello Leather Belt 3,5 cm Medium Brown
BOSS Carmello Leather Belt 3,5 cm Medium Brown
BOSS Carmello Leather Belt 3,5 cm Medium Brown
BOSS

BOSS Carmello Leather Belt 3,5 cm Medium Brown

Från 119:-/mån
Artikelnummer:
12066811r

Lagerstatus:
0 st
Storlek: 
Antal: 
Leveranstid:
Vill du beställa till semesterstället? Läs mer här »

Fri frakt & fri retur

Kampanj:
Antal:
0
Start:
Stopp:

• Bälte från BOSS.

• Tillverkat i koskinn.
• 3,5 cm brett.
• Silverfärgat spänne med "HUGO BOSS" ingraverat. 


Storlekstabell

Mått i cm859095105
Längd innersta hål859095105
Längd yttersta hål95100105115
Totallängd (rem)100105110120
Höjd3,53,53,53,5
Längd spänne5,55,55,55,5
Höjd spänne4444

Hur mäter vi? Läs mer.
Finns i dessa färger:
BOSS Carmello Leather Belt 3,5 cm Black
BOSS Carmello Leather Belt 3,5 cm Medium Brown