Logga in

BOSS Barnabie Leather Belt 3,5 cm Dark Brown
BOSS Barnabie Leather Belt 3,5 cm Dark Brown
BOSS Barnabie Leather Belt 3,5 cm Dark Brown
BOSS Barnabie Leather Belt 3,5 cm Dark Brown
BOSS Barnabie Leather Belt 3,5 cm Dark Brown i gruppen Accessoarer / Bälten / Släta bälten hos Care of Carl (12309711r)

Barnabie Leather Belt 3,5 cm Dark Brown

Kampanj
Antal
0
Kampanjstart
Kampanjstopp
CheckFörlängt öppet köp till 8:e januari
Fri frakt & fri retur
Storlek: 
Antal: 

Tillbehör

  • Om produkten
  • Om BOSS
  • Tvättråd & material
  • Recensera
  • Kontakta oss
Produktbeskrivning

• Läderbälte i koskinn från BOSS.
• Tillverkat för hand.
• 3,5 cm brett.
• Silverfärgat spänne.
• Logotyp stansad på spännet.

Är du osäker på vad för bälte du ska köpa? Läs vår guide till hur du väljer rätt bälte för din klädsel.
Produktens artikelnummer
12309711r
Plaggets mått

Storlekstabell

Mått i cm859095105
Längd innersta hål848994104
Längd yttersta hål9499104114
Totallängd (rem)99104109119
Höjd3,53,53,53,5
Längd spänne5,55,55,55,5
Höjd spänne4,54,54,54,5
Se hur vi mäter och översätter storlekar »

Som grundstenen bland Hugo Boss kollektioner utgörs BOSS av moderna och sofistikerade plagg för mannen som vill utstråla en känsla av tidlös och klassisk stil. Här finner du allt som en man i karriären kan behöva, oavsett om det är en klassisk kostym för jobbet, en smoking för galamiddagen eller en mer avslappnad klädsel för fritiden

100% Läder
Färg: Brun
Tillverkningsland: Tunisien
Lev. art nr: 50292247
Lev. färg nr: 203
Recensioner 0/5 (0 recension)
Kontakta oss

Vanliga frågor
Svar på våra vanligaste frågor hittar du här.

Epost: info@careofcarl.com
Vi besvarar ditt mail inom 24 timmar under vardagar.

Telefon: 033-55 55 270
Vardagar kl. 08.00 - 17:00.