Logga in

Anderson's Calf Suede 3,5 cm Belt Dark Brown
Anderson's Calf Suede 3,5 cm Belt Dark Brown
Anderson's Calf Suede 3,5 cm Belt Dark Brown
Anderson's Calf Suede 3,5 cm Belt Dark Brown
SE PLAGGEN
Anderson's Calf Suede 3,5 cm Belt Dark Brown i gruppen Accessoarer / Bälten / Släta bälten hos Care of Carl (13782511r)

Calf Suede 3,5 cm Belt Dark Brown

Mockabälte från Anderson's. Tillverkat i Parma, Italien av mjukt kalvläder med matt yta och utrustat med ett  spänne i silverfärgad mässing.

Kampanj
Antal
0
Kampanjstart
Kampanjstopp
Fri frakt & fri retur
Storlek: 
Antal: 
  • Om produkten
  • Om Anderson's
  • Tvättråd & material
  • Recensera (0 st)
  • Kontakta oss
Produktbeskrivning

• Tillverkat i Parma, Italien. 
• Kalvläder.
• 3,5 cm brett.

Är du osäker på vad för bälte du ska köpa? Läs vår guide till hur du väljer rätt bälte för din klädsel.
Produktens artikelnummer
13782511r
Produktens mått

Mått i cm859095100105
Längd innersta hål84899499104
Längd yttersta hål9499104109114
Totallängd (rem)100105110115120
Bredd3,53,53,53,53,5
Längd spänne4,54,54,54,54,5
Bredd spänne44444
Se hur vi mäter och översätter storlekar »

1966 i Parma, Italien, grundar Carlo Valenti familjeföretaget Anderson’s. Ett varumärke och företag som ska komma att bli internationellt erkänt för sina exklusiva och fina bälten, där varje bälte tillverkas av de bästa material man kan få tag på och görs helt för hand i deras fabrik i Parma.

100% Läder
Färg: Brun
Tillverkningsland: Italien
Lev. art nr: A1404 PL11 SUEDE SHINY SILVER
Lev. färg nr: M9
Recensioner (0 st)
Skriv recension »
Tack för din recension!
Kontakta oss

Vanliga frågor
Svar på våra vanligaste frågor hittar du här.

Epost: info@careofcarl.com
Vi besvarar ditt mail inom 24 timmar under vardagar.

Telefon: 033-55 55 270
Vardagar kl. 08.00 - 17:00.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.

Sweden

Norway

Denmark

Finland
Save my choice
Continue to Sweden »